چرا اپلیکیشن داشته باشیم؟ تفاوت اپ موبایل های نیتیو و ویواپ

چرا اپلیکیشن داشته باشیم؟

در باره اپلیکیشن همین بس که بگوییم امروزه دانش فنی  گوشی هوشمند، شیوه ی سروکار داشتن و بقولی تعامل با یوزرهای نهایی و استفاده کنندگان را به چالش‌  کشیده‌ است‌ ، فرقی نمی کند‌  که شخص نهایی، خریدار، پرسنل، همکار‌ و یا حتی یک خدمت  باشد‌. مشتری ها، برای دسترسی ساده و فوری به داده‌ها، اپ موبایل ها را به وبسایتها برتری می دهند.

رشد مالی اپلیکیشن ها تا سال 2012، 53 میلیارد‌ دلار شد، و پیش‌بینی‌ شده‌  در سال 2017 رشد‌ آن به بیشتر از 143 میلیارد‌ دلار افزایش یابد. بازار تلفن همراه و اپ ها روزبه‌روز در حال‌  ارتقا  و پیشرفت می باشد. امروزه داشتن یک سوپرمارکت اینترنتی یک حُسن نخواهد بود، بلکه‌ واجب است؛ برای ‌اینکه خدماتی که کسب‌وکارها به‌وسیله اپ عرضه می کنند، بی‌اندازه  بیشتر ‌از ‌راه‌های قدیمی یا حتی یک سایت  تجاری است؛ ازاین‌رو کار‌ با اپلیکیشن‌ همواره کامل ترین  شیوه پیوند با یوزر است و خواهد بود. 

تحقیقات نشان داده که اشخاص  با اپ های روی تلفن همراه  بیشتر‌ از‌ برنامه‌های روی سایت کار‌ می‌کنند و وقتی این برای شما عیان می‌شود‌ که خریدار از شما سؤال می‌کند‌ که آیا اپلیکیشنی برای نمایش  محصولاتتان دارید؟

داشتن اپلیکیشن‌ این قدرت را به شخص می‌دهد که بی نیاز به بازگشت به سایت و در هر وقت و مکانی با گوشی همراه از خدمات‌  شما استفاده  ببرند.

در این قسمت، اهمیت‌ بکارگیری اپلیکیشن‌ها‌ در کسب و کار‌ و سودآوری توسط آن را برای شما توضیح می دهیم.

برخی از عواملی كه رويكرد بهره برداری از اپلیکیشن‌ را وسعت داده است‌:​

تعاملات کامل با خریداران​

با پیشرفت های معاصر علاوه بر فن‌آوری در گوشی هوشمند، اندازه بده‌ و بستانهای کمپانی ها، از آپدیت موقعیت کمپانی ها برپایه درخواست فروشگاه ها و خریداران، تا دریافت مضمون های سایت ها افزایش یافته است. حتی زمانی که کاربرها در تعطیلات و یا در دفتر خودشان باشند، می توانند از راه اپلیکیشن ها، با کسب کار شما وابستگی  و سروکار  داشته باشند به جز  این، با استفاده از سایت های قبیل موقعیت‌یاب جهانی (جی پی اس) ، فروش ها می توانند به محتوی مشتری های هدف خودتان دسترسی پیدا کرده و خدمات خویش را برحسب ضرورت شخص، سفارشی سازی کنند، تا آنها را به طرز مؤثرتری به سوی خودتان جذب نمایند.

ذخیره سازی بزرگ داده ها​

اپلیکیشن های تلفن همراه  می توانند دانسته‌ها و حتی احتیاج های  خریداران  را به شکل  اتومات  و مدبرانه وصول و تهیه کنند. نرم افزار های  موبایلی می توانند موسسه ها را از جریان  نرم‌نرمک  و عمل کند  گرداوری دانسته‌های  یوزرها  و جداسازی  تجزیه  آن ها  آزاد کنند.

خدمات و فروش عالی​

چرا اپلیکیشن داشته باشیم؟ تفاوت اپ موبایل های نیتیو و ویواپ

یکی از کامل ترین مدل ها می تواند وب سایت  آمازون باشد، آنها مخاطبان مد نظر خودشان  را تفکیک و تجزیه کرده و خدماتی را عرضه می دهند که یوزرها در پی آن می باشند. بیش از اندازه مهم و لازم شده  که یک اپلیکیشن  خاص و قدرتمند برای کسب و حرفه  خویش آماده سازی بکنید، و با تسلط عالی بر مقاصد و ضرورت های خریدکنندگان، محتوی نتیجه‌بخش و کاربردی در اپ موبایل ها قرار دهید. در این حالت است که کسب و حرفه  تان با عرضه سرویس های مؤثر و موقعیت درخواست خریداران، اندازه  فروش و درآمدتان به شکل مناسب افزایش یافته و بیشتر می شود.

آپدیت محتوی

با سپری شدن دوران، رقابت‌ بین اشخاص  در پدیدآوری کالا بیشتر می شود؛ در نتیجه به هنگام نگه‌داشتن محتوی مرتبط به کالا و قیمت‌گذاری آن از بزرگ‌ترین مشکلات هر شخصی تبدیل خواهد شد.

رقابت با همکاران​

امروزه بیشتر کمپانی های حاضر دست‌کم  یک یا چند اپلیکیشن‌ برای عرضه خدمت‌ به خریداران را دارند و این رقابت‌ بین اشخاص  را پیچیده می‌کند؛ از این‌رو خوب است‌ که از بازار عقب‌ نمانید.

مهیاسازی تیم‌ فروش​

تیم فروش اپلیکیشن

شما پس از ایجاد اپلیکیشن مورد نیازتان که ممکن است فروشگاهی، خبری و.. باشد، نیازمند تیمی برای اداره آن هستید. پس دست بکار شوید و تیم فروش خود را ایجاد نمایید. شما قدرت این را دارید که در اپلیکیشن خود هر نوع خدمتی را ارائه نمایید. فقط کافیست شروع کنید و گروه کاری خود را ایجاد کنید. ایجاد تیم فروش بهترین راه برای کاستن از هدر رفت زمان و همینطور کاهش هزینه های جانبی خواهد بود. کسب و کار بزرگ ابتدا از تیم های کوچک شروع شدند. شاید حتی این تیم ها رئیس نداشتند اما رهبری وجود داشت. رهبر گروه خودتان باشید تا به کسب و کار خود هدف ببخشید.

برای دریافت سفارشات خریداران خود، زمانی که شما در یک اپلیکیشن‌ تلفن همراه سرمایه‌گذاری می‌کنید، به مراجعه کنندگان  خودتان  زنگ بزنید. فروشنده شما احتیاج به دسترسی سریع به آخرین محتوی و قیمت‌گذاری کالا را دارد‌. در هر حال سیکل  پیشرفت نرم‌افزاری‌ طولانی‌ نیست.

شروع‌  به کار‌ راحت خواهد بود و شما قادر خواهید بود یک فرآورده برپایه اپلیکیشن‌ کاربردی را در کوتاه ترین مدت زمانی و حتی چند ساعت تشکیل نمائید اما باید بدانید که برای رشد و نمو و برای برپایی آن تبلیغات نمائید و بدانید که این کار بهترین سوددهی را برای شما به ارمغان آورده  و باصرفه خواهد بود.

مناسب با کسب‌وکارتان اپلیکیشن‌ طرح‌ریزی نمائید​

چرا اپلیکیشن داشته باشیم؟ تفاوت اپ موبایل های نیتیو و ویواپ

اگر اپلیکیشن‌ شما به امکانات داخلی آن، سیستم مشابه دوربین عکاسی، میکروفن ، بلندگو و… احتیاج بسیاری دارد‌ هم گرافیک بالا‌ و کیفیت‌ صوت در اپ شما از اهمیت‌ بسیار بالایی بهره‌مند خواهد بود در بین اقسام طراحی کردن اپ موبایل‌ طرح‌ریزی Native برای شما مناسب‌تر خواهد بود‌.

درصورتی‌که اپ شما یک اپلیکیشن‌ تجاری است‌ که نیاز بسیاری به گرافیک بالا‌ و انیمیشن ندارد‌، ایضاً  ضیق زمانی‌  دارید و نیازمند این هستید که برای پلتفرم های مختلف بنویسید اما با فقدان هزینه روبرو می باشید، بهترین راه آماده سازی اپلیکیشن برای شما Hybrid خواهد بود‌.

درصورتی‌که در کنار‌ اپلیکیشن به یک وب سایت احتیاج دارید، اطلاعات اضافی دارید که باید به‌صورت یکپارچه بارگذاری گردند و در مرورگرهای متعدد قابل‌ملاحظه‌ باشند، زمان و مخارج از اولویت‌‌های‌ شما است، به صرفه ترین راهکار برای شما یک وب سایت ریسپانسیو یا وب اپ می‌باشد‌.

ما در آسان اپس چه می کنیم؟

گروه آسان اپس متشکل از برنامه نویسان با تجربه کاری و روح همکاری گروهی، می توانند همه نیازهای شما در باره کسب و کارهای اینترنتی را برآورده کنند. ما در آسان اپس با ارائه اپلیکیشن های ویو اپ، نیتیو، اپن کارت و وردپرس برای رشد کسب و کار شما تلاش می کنیم.

در هر حال سیکل  پیشرفت  نرم‌افزاری‌  طولانی‌  نیست. شروع‌  به کار‌ راحت خواهد بود و شما قادر خواهید بود یک فرآورده برپایه  اپلیکیشن‌  کاربردی را در کوتاه ترین مدت زمانی و حتی چند ساعت تشکیل نمائید اما باید بدانید که برای رشد ونمو و برای برپایی آن تبلیغات نمائید و بدانید که این کار بهترین سوددهی را برای شما به ارمغان آورده  و باصرفه خواهد بود. فقط کافیست ثبت نام نمایید تا در چهار مرحله اپلیکیشن شما آماده تحویل شود.

اپلیکیشن خود را ایجاد نمایید.

شما قادر خواهید بود با فیلم هایی که برای شما در پنل قرار داده شده، اپلیکیشن خود را ایجاد کرده و به کسب و کار خود بپردازید. در صورتی که مشکلی در هر یک از مراحل داشتید می توانید از طریق پشتیبانی با گزارش مشکل، ما را در جریان فرایند کاری خود قرار دهید تا این مشکل را برای شما حل کنیم.

افکارتان را باما در میان بگذارید

اطلاعات شما پیش ما امن هست، آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!